Natjecanje

EIT Urban Mobility HUB Hrvatska traži deset startupa za predstavljanje investitorima

Deset finalista dobit će priliku predstaviti se na INVENTO Summitu pred više od 10 EU investitora

Digitalna transformacija u mobilnosti jedan je od prioriteta EU-a

 Hollandse Hoogte/Shutterstock Editorial/Profimedia
Deset finalista dobit će priliku predstaviti se na INVENTO Summitu pred više od 10 EU investitora

EIT Urban Mobility HUB Hrvatska raspisao je natjecanje za startupe iz područja deeptecha, urbane mobilnosti, fintecha, ICT sigurnosti, zelenih tehnologija, umjetne inteligencije, ICT-a i naprednih materijala.

Deset finalista dobit će priliku predstaviti se na INVENTO Summitu pred više od 10 EU investitora, međunarodnim žirijem i više od 200 sudionika.

EIT Urban Mobility HUB Hrvatska će startupe koji ispune uvjete nagraditi s dvomjesečnim programom mentoriranja te će moći sudjelovati u pilot projektima, pomoći oko internacionalizacije i daljenjeg širenja, uz mogućnost financiranja.

Dodatno će dobiti i pristup na najveći europski mobility sajam Tomorrow Mobility World Congress 2023 u Barceloni, gdje će se moći predstaviti pred velikom EU publikom.

Prijave su otvorene do 12. 3. 2023. u 12 sati.

- Poziv je otvoren za startupove u svim fazama razvoja, bez obzira je li riječ tek o ideji, traži li poduzetnik svog sljedećeg kupca ili planira širenje na međunarodno tržište - kažu u Invento Capital Partnersu.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
03. srpanj 2025 07:11