Poslovni rezultati

Veliki rast: Neto dobit Dukata u prva tri mjeseca ove godine iznosi 1,4 milijuna kuna

Tijekom prva tri mjeseca ove godine ostvareni su poslovni prihodi od 430,9 milijuna kuna
Ilustracija, Dukat tvornica
 Danijel Tuskan / CROPIX / Cropix
Tijekom prva tri mjeseca ove godine ostvareni su poslovni prihodi od 430,9 milijuna kuna

Neto dobit Dukata u prvom tromjesečju ove godine iznosila je 1,4 milijuna kuna, što je 4,3 milijuna kuna više u odnosu na isto razdoblje lani kada je ta tvrtka zabilježila gubitak od 2,9 milijuna kuna, pokazuje financijsko izvješće Dukata.

Tijekom prva tri mjeseca ove godine ostvareni su poslovni prihodi od 430,9 milijuna kuna, što je rast od 8,4 posto u odnosu na prvi kvartal lani.

- Tijekom prvog kvartala ove godine nastavljaju se pozitivni gospodarski trendovi u Hrvatskoj. Najjači pokretač gospodarstva i rasta BDP-a, jačanje osobne potrošnje, utječe na rast ukupnih prihoda od prodaje - ističe poslovodstvo Dukata u komentaru izvješća.

Dukatovi prihodi od prodaje u prvom su tromjesečju prema istom razdoblju lani povećani 8,3 posto, na 429,4 milijuna kuna.

Prihodi od proda...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
09. prosinac 2025 01:58