Iznenađenje?

Raiffeisen je najbolja banka u Hrvatskoj, ali i u ostalim zemljama regije

Nšu budućnost vidimo u nastavku podizanja razine kvalitete za klijente, kažu iz Uprave RBA
Ilustracija
 Dragan Matić / Hanza Media

Časopis EMEA Finance proglasio je Raiffeisenbank najboljom bankom u Hrvatskoj u prošloj godini, priopćili su iz te banke.

"Našu budućnost vidimo u nastavku podizanja razine kvalitete usluga za naše klijente, kao i činjenice da ćemo naša nastojanja u poptunosti usmjeriti u izgradnju daljnjih kvalitetnih i dugoročnih odnosa s klijentima te prilagodbi ponude zahtjevima tržišta", istakao je Michael Müller, predsjednik Uprave RBA.

U okviru dodjele godišnje nagrade "Europe Banking Awards 2017", EMEA Finance je Grupi Raiffeisen dodijelio ukupno 27 priznanja, ističu u RBA. Osim u Hrvatskoj, banke kćeri Raiffeisen Bank Interenational odabrane su za najbolje i u Austriji, BiH, Bugarskoj, Kosovu, Mađarskoj, Rumunjskoj, Slovačkoj, Srbiji i Ukrajini, dok su u Albaniji, Bjelorusiji i Rusiji banke kćeri RBI dobile titulu "najbolje inozemen banke", zaključuju u RBA.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
13. svibanj 2025 09:28