IMENOVANJE

Hrvoje Filipović novi je predsjednik Udruge dobavljača Agrokora

Filipović je od samog osnivanja član Upravnog odbora Udruge osnovane s ciljem zaštite interesa dobavljača Agrokora
Hrvoje Filipović

Na izbornoj skupštini članovi Udruge dobavljača Agrokora jednoglasno su za novog predsjednika Upravnog odbora, a time i za predsjednika Udruge dobavljača Agrokora, imenovali Hrvoja Filipovića, predstavnika tvrtke Granolio, objavila je ta Udruga.

Filipović je, kako ističu, od samog osnivanja član Upravnog odbora Udruge osnovane s ciljem zaštite interesa dobavljača Agrokora, primarno u smislu provedbe Sudske nagodbe i naplate graničnog duga.

Na zbornoj skupštini i nedavnom sastanku Upravnog odbora imenovani su članovi Upravnog odbora Udruge: Roberto Škopac kao predstavnik Croatia osiguranja, Marica Vidaković za Kraš, Ivan Artuković Franck, Alan Mravlinčić kao predstavnik Vindije, Dajana Mrčela za Saponiju, Neven Vranković za Atlantic Grupu, Ante Oštarić za Pašku sirana, Lana Habuš kao predstavnik člana Mlinara, te Davor Doko koji će zastupati Podravku.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
01. lipanj 2025 07:26